Європа очима дітей!

Подорожую по країнам з дітьми, ви можете зіткнуться з багатьма труднощами, але одним з найбільш складних аспектів планування поїздки може бути розбіжність смаків та інтересів кожного. У той час як для вас ідеальним відпочинком є ​​відвідування музеїв і дегустація вин це перспектива може не сподобатися вашому чаду.

Це не означає, ваша поїздка повинна обертатися навколо ваших дітей, але ви повинні спланувати принаймні хоча б одна розвага в день для вашої дитини. Парки атракціонів, такі як: LEGOLAND в Данії і Німеччини, і Disneyland в Парижі- це безпрограшний варіант для сімейної поїздки в Європу, і ваші діти будуть раді відвідати ці місця. Вони поїдуть, щоб побачити всіх своїх улюблених персонажів, а ви відвідаєте всі питання, що цікавлять вас місця без скандалів і примх.

Якщо Діснейленду це не те, що ви хотіли, спробуйте знайти місце де було б комфортно вам і вашій дитині. Наприклад поїзд зі швейцарського шоколаду в Монтре, Швейцарія.

Ви можете прокотитися на поїзді до Грюйер і відвідати презентацію всесвітньо відомої Сироварні Грьюрьер, потім на фабрику з виробництва шоколаду Нестле, і, звичайно ж, відвідати дегустацію свіжого шоколаду.

Ви можете скоординувати Ваші пункти призначення під час туру згідно інтересам вашої дитини. Наприклад, якщо дитина любить лицарів і принцес, розглянути варіант екскурсії по замкам середньовіччя в Німеччині або Франції. Але якщо вони обожнюють динозаврів, слід взяти їх в Музей природознавства у Відні, Австрія, щоб ознайомиться з скам’янілостями, які вони бачать в комп’ютерних іграх. На передодні новорічних свят відвідаєте село Санта-Клауса у Фінляндії, це найкращим чином передасть атмосферу міфічних, різдвяних історій Північного полюса. Обов’язково організуйте зустріч з Санта Клаусом, похваливши за те, що вони добре себе вели протягом року. У Люксембурзі відвідайте парк Мервейе, який є частково зоопарком і частково тематичним парком дитячих розваг. Це ідеально підійде для дитини з активним уявою, який любить тварин.

Перебуваючи в Європі не забувайте врахувати кулінарні пристрасті вашої дитини. Коли ви харчуєтеся поза домом, в будь-якому ресторані ви знайдете дитяче меню, але будьте готові не зустріти в меню страв, які ви зазвичай готуєте дома для своєї дитини. Скрізь ви знайдете блюдо, яке припаде до смаку вашому чаду, наприклад як крок-месьє у Франції, що є по суті лише смаженим сиром з шинкою. Запропонуйте їм спробувати справжню італійську піцу, яка далека від тієї, яку вони звикли їсти в своїй країні. Почастуєте їх справжнім французьким картоплею фрі в Бельгії, а не у Франції, де він насправді був винайдений. Обов’язково ознайомтеся з дитячим меню заздалегідь, якщо ваша дитина прискіпливий їдець.

Знайдіть відповідне житло під час вашого прибивання для відпочинку з урахуванням інтересів вашої дитини.

Наприклад, якщо вам припаде до смаку шикарний міський готель в одному з європейських міст, то дитині настільки ж захоплюючим здасться середземноморський готель з величезним аквапарком. Безліч середземноморських готелів запропонують величезний вибір розваг для вашої дитини, в той час вам буде забезпечено можливість побалувати себе екскурсіями і цікавими місцями, які тільки може запропонувати Середземномор’ї.

Leave a reply

1 + fourteen =

Підберемо найкращі тури для Вас!

Довірте це професіоналам!