Як недорого відпочити в Єгипті!

Як недорого відпочити в Єгипті

Єгипет – це один з популярних курортів. Відпочити в цій країні можна дуже навіть не погано і витрать зовсім значну суму. Просто для того, що б витратити невелику суму потрібно враховувати деякі нюанси.

Єгипет – це країна куди їде дуже багато туристів. Тут ви можете знайти кілька варіантів відпочинку: пляжний і екскурсійний. Тут багато всяких розваг. Але виникає питання як і де можна заощадити?

Вибираємо курорт.

В Єгипті не поганий вибір курортів. Найвідоміші і популярні – це Хургада і Шарм Ель Шейх. Звичайно є ще такі як: Сома Бей, Ель Гуна, Дахаб і безліч інших. Для того, що б більш менш заощадити вибирати краще між Хургада і Шарм Ель Шейхом. Так як інші курорти дорожчі.

Тепер потрібно вибрати з цих двох. Все залежить від пори року коли ви хочете відправиться на відпочинок.

Якщо ви плануєте свій відпочинок на весну, літо або осінь, то найкраще це – Хургада. Величезний плюс в тому, що узбережжі цього курорту в основному піщане. У Шарм Ель Шейху присутні корали і з цього вхід в воду відбувається за допомогою понтонів. І ще в Шарм для того, що б увійти в воду і не поранитися, Вам слід придбати спеціальні тапочки.

Якщо говорити про відпочинок взимку, то краще зупинитися на варіанті, як Шарм Ель Шейх.

Тут вода в найхолоднішу погоду досить тепла. Шарм захищений від негоди завдяки Синайським горами.

А тепер поговоримо про готелі.

З готелем краще не економити. Вибирати готель найкраще між 4 * і 5 *. В Єгипті не можна порівнювати готелі 3 * з готелями 3 * в Європі. Готель краще вибирати на першій лінії, що б ваш відпочинок не перетворився на постійні переїзди з пляжу в готель і навпаки.

харчування

Харчування найкраще вибирати All. При такому варіанті турист не буде рахувати гроші, що б вистачило на харчування. По мимо їжі, так само включені алкогольні напої місцевого виробництва.

екскурсії

На рахунок екскурсій, то потрібно бути гранично акуратним. Купувати краще у перевірених туроператорів. Єгипет – це не та країна, де можна вільно і безпечно самостійно переміщатися. Така економія може погано закінчитися.

Є дуже перевірений спосіб для економії, це придбати гарячу путівку. Це тур до вильоту якого залишилося буквально пару днів. Якщо місця залишаються, то туроператор виставляє низьку ціну, для того, що б не залишитися в мінусі. Багато хто брешуть, виставляю звичайну путівку за палаючу. Так, що потрібно бути акуратними, що б не попастися на цей обман.

Загалом, в завершенні можна сказати, що відпочинок в Єгипті підійде як для відпочинку з друзями так і для сімейного відпочинку. Так само місцевий клімат підходить для оздоровлення.

Так, що збирайте валізи і вирушайте на відпочинок !

Leave a reply

ten − six =

Підберемо найкращі тури для Вас!

Довірте це професіоналам!