Автобусные туры

Туры на автобусе

Європейська прогулянка!

Європейська прогулянка!

Львів - Краків - Дрезден - СаксонськаШвейцарія / Мейсен - Мюнхен - Нойшванштайн - Зальцбург - Відень - Будапешт - Мішкольц-Тапольце - Чоп - Львів

День 1.

Краків - Львів

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».

Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А». Переїзд в Польщу. Прибуття до Кракова.

v  Оглядоваекскурсія «Магічний Краків» - місто, що таїть в собі магічний камінь-чакрам, який є одним із семи джерел таємничої сили. Місто вузьких вуличок з бруківкою і масивних костелів, де збереглися легенди і перекази, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко. Місто в якому переплились міфічність та реальність, дуже справедливо кажуть: «Хтохочепізнати душу Польщі, нехай шукаєїї в Кракові!».

У вільний час рекомендуємо:

v  «Пива багато не буває» (23 € / 18 €) - тут Ви зможете смачно повечеряти у кращих польських традиціях, а закріпити смак Вам допоможесмачнепольське пиво.

v  «Казімеж - двікультури, двірелігії» (18 € / 10 €).Нас чекаєпрогулянка по Казімежу - сьогодні район Кракова, а в давнину - цебулоокремемістечко, в якому прекрасно співіснувалидвікультури і двірелігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місцезагибелі св. Станіслава - місцепаломництвапольськихкоролів, костел св. Катерини, єврейський квартал, якийоповитийцікавимиісторіями, і де присутнянеповторна атмосфера.

Переїзд, поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 2.

Дрезден - Мейсен - СаксонськаШвейцарія

 Сніданок. Виселення з готелю. 11:00 - Прибуття в Дрезден. Оглядоваекскурсія «Дрезден - древня столицяСаксонії» (18 € / 10 €).Екскурсія по історичнійчастинімістадастьможливість не тількипобачитичисленніпам'ятникиісторії, архітектури, культури, а й зануритися в історіюміста, Саксонії, Німеччини; познайомитися з її персонажами і, в першу чергу, з найпопулярнішим саксонцем всіхчасів, героємчисленних легенд, пригод, улюбленцемжінок, блискучим Августом Сильним.Вільний час в Дрездені. Рекомендуємо на вибір:

  • «СаксонськаШвейцарія» (38 € / 30 €).СаксонськаШвейцарія - цеприродоохороннийзаповідникнеподаліквід Дрездена.ЧарівнаЕльба, протікаючи через високі гори, утворюєглибокийканьйон, уздовжякогорозташувалисяскелі, які за формою нагадуютьіграшкивелетня: кеглі, стовпи, піраміди .Скелястий парк «Бастай» - цілийлабіринтущелин, і цією красою можнанасолоджуватисянескінченно.СаксонськаШвейцарія - справжня золота жила для розуміючихтуристів, щоприбувають в Дрезден.
  • «Місто білого золота - Мейсен» (23 € / 18 €) - свідок тисячолітньої історії.Серед міст світу Мейсен - зірка. Словосполучення «мейсенський фарфор» знайоме, практично, будь-якій дорослій людині. Середньовічні вулички, сходи, сповнені життя площі, будинки, які бачили не одне століття, з магазинчиками, кафе і винними погребами - все це місто «легенд», яке розкинулось навколо гори. А нагорі - величний собор, замок Альбрехтсбург і Єпископська вежа.
  • відвідати найбагатше зібрання коштовностей в Європі - музей «Зелені Склепіння» (16 € + вх. Квиток)

16:30 - Переїзд, поселення і ночівля в готелі на територіїНімеччини.

День 3.

Мюнхен - Замок Нойшванштайн

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен.

8:30 - Оглядоваекскурсія «Мюнхен - Легенда Баварії ...» (18 € / 10 €). Мюнхен - столицяБаварії, третє за величиною містоНімеччини - живописно розташувався в передгір'ях Альп, на берегах річкиІзар. У йогоархітектуріпомітноголландський, французький, італійськийвплив, інодійогоназивають самим ненімецькиммістом в Німеччині. Ці слова вірні й донині. Пивний фестиваль Октоберфест і Опера, ресторан «Хофбройхаус» і Пінакотека, завод BMW і футбольний клуб «Баварія» - ось чим славиться цемісто, де старібаварськітрадиції і сучасністьгармонійнодоповнюють один одного.

  • 10:30 - Рекомендуємопоїздку «Втіленамрія - замок Нойшванштайн» (38 € + вх. Квиток).ПоблизумістечкаФюссен в південно-західнійБаварії, неподаліквідавстрійського кордону розташовуєтьсявеличний замок Нойшванштайн. Практично кожен з нас, переглядаючикрасивікліпарти в інтернеті, напевно не раз натикавсянафотографії з цим замком. Дійсно, замок в реальності не поступаєтьсясвоїмграціознимграфічнихзображень. Нібиширяє над неприступними горами, замок Нойшванштайн просто зачаровує з першоїсекундизнайомства. Недарма, самеНойшванштайнзгодом став символом дивовижногосвіту УолтаДіснея. Пізнішевінвиявивсяемблемоюголлівудськоїстудії і, мабуть, одним ізнайбільшупізнаванихархітектурнихсилуетів у світі.

Повернення в Мюнхен. Переїзд, поселення і ночівля в готелі на територіїАвстрії.

День 4.

Гальштат - Зальцбург - Зальцкаммергут

 Сніданок. Виселення з готелю. 09:00 - Оглядоваекскурсія «Зальцбург - симфоніязвуків і пейзажів» (18 € / 10 €).Знавціархітектуриназивають Зальцбург Золотим містомВисокогоБароко, для мистецтвознавців та істориківцеПівнічнаФлоренція, а для музикантівнасампередмісце, де народилися Моцарт і фон Караян. І насправді, самемузикабагато в чомуформуєвигляд Зальцбурга, адже тут проводятьзнаменитий на весь світ фестиваль.АльпійськесерцеАвстрії – "Зальцбург" - цесобори і церкви, площі і палаци, парки іфонтани, концерти і фестивалі. Нас приваблюютьсередньовічніквартали, прикрашені гербами будинки і мальовничі дворики. А ще тут багатозатишнихкав'ярень, пивних, ресторанчиків і крамничок, де торгують всякою всячиною – відоригінальнихсувенірів до відомихзальцбурзькихцукерок

У вільний час рекомендуємо екскурсії:

  • Найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки затишних австрійських сіл - таким постає мальовничий озерний край Зальцкаммергут (48 € / 38 €) (Salzkammergut).Тут знаходиться близько 50 озер, уздовж озер розкидані маленькі, затишні альпійські городки. А візитною карткою Австрії вважають чарівний Гальштат, який охороняється ЮНЕСКО та є старовинним містом якому вже більше 4 тис. років. Тут все так гармонійно і казково красиво, що не віриться, що тут живутьзвичайні люди. Будиночки, жоден з них не схожий на інший, розкинулися на пагорбах і горах, вузьківуличкиведуть то вгору, то вниз.
  • «Сіль - біле золото Зальцбурга!» (16 € + вх. Квиток) Сільінодіназивають «біле золото» і це правда, бородовища, створенімільйонироків тому, в Дюрнбергу, недалеко відХаллайну, дали регіонуйогоскарбницю. Більше 2500 років тому кельтивжевидобувалицейдорогоціннийгірський ресурс, як цевидно зіслідів, котрі вони залишилипісля себе. На пароміпідчарівнумузику ми перетнемопідземне озеро, скотимся на швидкостізіспеціальнихгірок до самого дна печер, побачимокумедні і одночаснопізнавальніфільми про зальцбузькихархиєпископів, якізробиливидобутоксолі в горіБадДюррнбергджерелом основного доходу.
  • «Гарно і весело!» (16 € + вх. Квиток) - відвідування заміського палацу Хельбрунн із всесвітньовідомим каскадом потішних фонтанів. Тут в практично первозданномувиглядіпостає все те, що колись тут тішилосерцяархиєпископів Зальцбурга: сповнені загадок таємничігроти, фігури, якірухаються за допомогою води, велика кількістьфонтанів на кожному кроці, у всіх, найнесподіванішихкуточках парку. Красиво і весело!

17:00 - Переїзд в гостиннуУгорщину - країнутермальнихджерел, паприки і вина! Тут всуперечвихоромісторії, збереглосячималошедеврів, з якимивартопознайомитися: стародавніпам'ятникиРимськоїімперіїсусідять з будівлямичасівтурецького ярма, романськими храмами з гордо-неприступнимифортецямисередньовіччя ... Поселення і ночівля в готелі на територіїУгорщини.

День 5.

Відень - Егер - Шенбрунн - Палац Бельведер

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Шопроні.

Для всіхбажаючихрекомендуємоекскурсію «Відень - столицяГабсбургів» (30 € / 18 €).Відень – знаменитийсвоїмикав’ярнями, штруделем та звичайно ж своїмрозкішнимВіденським балом. «При словіВідень - серцесвятковотріумфує, сильнішеб'єтьсявідлюбові, при словіВідень - музика Шопена, і Моцарта, і Штрауса, і, і, і ...!».

Увільнийчасрекомендуємо:

ü  «Велична Вена» (23 € / 18 €). Ми немов перенесемся втаємничесередньовіччя, де круговорот музики, історії та мистецтва. «Це моя воля!» - цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництвоРінгштрассе, де розташувалисябудівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. А такожпобачимонайвеселішупам'ятку - химернийбудинокХундертвасер, а в завершенніекскурсії - «відвідаємо» принца ЄвгеніяСавойського і побачимодивовижний за своєю красою замок Бельведер!

ü  "Блиск і занепадВеликоїІмперії" (16 € + вх.Квиток) - – а ви знали, що колись на цих землях не заходило сонце, а такіскарби як: Священна Чаша Грааля, СписДолінасправдііснують і зберігаються тут у Скарбниці?! Якщо, ні то Вам неодміннопотрібновідвідатиданнуекскурсію і пепеконатися на власніочі!

ü  «Тут музиказвучитьвсюди» (13 € + вх.Квиток).Тут Ви зможетедолучитися до прекрасного почувши, як в парках і на бульварах лунаютьвальси Штрауса і серенади Моцарта. Цейкласичний коктейль, доповненийрозміренимпостукуваннямфіакрів, створюютьнеповторну атмосферу австрійськоїстолиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливимзвучанням великого міста, дізнаємосябільше про життя великих композиторів і відвідаємоВіденську Оперу.

ü  «Шенбрунн - розкішнарезиденціяГабсбургів» (16 € + вх.Квиток).Вжебільше 300 роківШенбрунн - одна з головнихвизначнихпам'ятокавстрійськоїстолиці. Це ансамбль, якийоб'єднуєархітектуру і природу, де парк стаєпродовженням палацу.

Переїзд на північУгорщини, в Єгерськийвиноробнийрегіон - на батьківщинувогнянихчервоних і ніжнихбілих вин. Найвідоміше з них - «Бича Кров», а найприємніше - «ЕгерськаДівчина». Рекомендуємосмачний гуляш і дегустаціюзнаменитихсортів вин в Долину Красунь! (16 €)

Переїзд в Мішкольц-Тапольце. Поселення і ночівля в готелі на територіїУгорщини.

День 6.

Мішкольц-Тапольце

 Сніданок. Виселення з готелю. Вранці - відвідуванняпідземного гроту гори Верхедь - печерноїкупальні в Мішкольц-Тапольце. Світловіефекти, таємничість і загадковість ... До Ваших послугкупання і водніатракціони (вх. Квиток). Повернення в Україну.

Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00.

Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.

Для туристів, яківідправляються на Львівськийзалізниці вокзал - трансфер з Комплексу Термінал «А» в 23.30

Ціна: від 155 євро

Червень

2017

Липень

2017

Серпень

2017

Вересень

2017

Жовтень

2017

Листопад

2017

Грудень

2017

10

08:30

17

08:30

1

08:30

22

09:30

30

06:30

4

08:30

11

06:30

18

09:30

26

08:30

2

11:30

23

08:30

3

08:30

17

09:30

СПО

4

06:30

18

09:30

2

06:30

16

09:30

23

08:30

Описание

  • Длительность: 6 днів
  • Направление: Европа
  • Число: Пятница, 04 августа 2017
Стоимость: $ 155.00

K2_TRAVEL_POPULER_PACKAGE

Похожие туры

Горящие автобусные туры по Европе

Сангейт Тур Незабываемые впечатления, посещение сразу нескольких стран и при этом экономия финансов всегда были мечтой для Вас? Воплотить ее могут наши заманчивые предложения. Горящие автобусные туры по Европе «Сангейт Тур» - это потрясающая возможность открыть перед собой возможности для путешествий в интересные и чарующие города. Вы сможете по самой разумной стоимости насладиться достопримечательностями Европы. Наши менеджеры подберут самый оптимальный популярный тур. Обращайтесь!

Автобусные туры по Европе со Львова приобретают большую популярность среди заядлых путешественников. Такой вид отдыха подходит для любознательных людей. Наши специалисты организовывают поездку с учетом Ваших интересов. Отдых будет наполнен интересными событиями, историческими, культурными и археологическими достопримечательностями. Экскурсионная и культурная программа продуманы очень тщательно - Вы вдоволь узнаете о странах, в которых побываете.

Автобусный тур - это гармония ярких эмоций и воспоминаний. Формируя автобусные туры по Европе со Львова мы учли все нюансы, многие из них зависят от времени года и суток. Каждый сезон, будто осень или зима, отличается друг от друга, преподнося много нового и интересного. Кого-то привлекает шопинг со скидками, других – художественные выставки, некоторых – история развития архитектуры. Мы готовы ответить на вкусы и предпочтения каждого своего клиента.

Автобусные туры из Львова

Надежные профессионалы компании «Сангейт Тур» работают в отрасли развлечений и отдыха. Автобусные туры из Львова, организованные талантливыми специалистами станут для каждого заманчивыми путешествиями. Вас ждут поездки на комфортабельном автобусе европейского класса, увлекательные проверенные маршруты, позволяющие вдохновиться неповторимым колоритом каждой страны.

Наша туристическая компания успешно работает в туристической сфере много лет. За это время мы получили многочисленные награды, а самая главная для нас – только положительные клиентские отзывы. Автобусные туры по Европе из Львова отличаются непревзойденными изюминками и особенностями.

Вам интересны автобусные туры в Европу из Львова? В данной области мы являемся несомненными лидерами. Поэтому, испытайте наш сервис, и убедитесь самостоятельно, что имеете дело с настоящими специалистами! Наши услуги всегда продуманные, интересные и увлекательные! Откройте сказочный мир комфортабельных, колоритных и впечатляющих путешествий вместе с «Сангейт Тур»!