Автобусные туры

Туры на автобусе

Літіній ремейк

Літній ремейк!

Курорт: ЗОЛОТІ ПІСКИ (район Чайки)

Львів - Тернопіль - Чернівці - Брашов - Бран - Сіная - Пояна Брашов (1 ніч) - Золоті Піски (4 ноч. На море) - Чернівці - Тернопіль - Львів

!!! У ВАРТОСТІ ТУРУ екскурсія по Брашова і Бухаресту !!!

Можливо відвідати: Замки Дракули і Пелеш, Балчик, Шумен і Мадара,

Турецький діамант - Стамбул, казковий Несебр !!!

За програмою туру: 4 ночі на Болгарському узбережжі і одна ніч в Трансільванії !!!

День 1.

Львів - Тернопіль - Чернівці

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - безкоштовний трансфер на Термінал «А».

Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Тернополі (+3 години з моменту відправлення в тур), Чернівцях (+8 годин з моменту відправлення в тур). Нічний переїзд по території Румунії.

День 2.

Бран - Брашов - Сіная - Пояна Брашов

 Прибуття в Брашов. Румунія саме з яскравістю асоціюється ця країна - різнобарвне все - природа, будинки, одяг місцевих жителів i тому наш екскурсовод із задоволенням вiдкриє таємниці цього краю.А першою буде екскурсія по "Румунському Зальцбургу" - місту Брашов. Це чудове місто, що поєднує у собі різні архітектурні стилі та вирізняється своєю чарівністю та гармонійністю.Вільний час.

У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію:

 • У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок "Графа Дракули" (23 € / 16 € + вх.Квиток).У неї входять: огляд замку Дракули, Брашова і Ришнові. Замок вражає своєю красою і незвичайноютрапецієподібною формою. Він складається з чотирьох рівнів, які з'єднує між собою сходи.Пройтися по темних кімнатах і побачити місце, де жив найвідоміший вампір, коштує не дорого. Звичайно, мало що збереглося всередині, але зовні замок не змінився. Це місце заслуговує на увагу.Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує "Кімната Страху" - моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами.Переїзд в місто Сіная. Екскурсія по літній резиденції королівської сім'ї Румунії. Нас чекає відвідування одного із найбільш самобутніх музеїв Європи - замка «Пелеш», шедевра архітектури і мистецтва.Палац Пелеш побудований в 1883 році. Потрапити в кімнати палацу можна тільки разом з екскурсоводом, який розповість історію та цікаві факти про будівництво палацу і його жителів. У палаці Пелеш велика колекція стародавніх експонатів, прекрасний сад з терасами, мармуровими статуями і фонтанами.Переїзд в Пояну Брашов. Поселення в готелі. Вільний час.
 • Для всіх бажаючих - вечірня програма «Вечеря з вампірами» (36 € / 18 €). У нас буде можливість скуштувати страви національної кухні, послухати румунську музику, подивитися і прийняти участь в шоу з самим «Графом Дракулою». Ночівля в готелі.

День 3.

Пояна Брашов - Бухарест - Золоті Піски

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест. Екскурсія по столиці Румунії - Бухарест. Щоб відчути дух старої Румунії, досить пройтися по його мощених вуличках вздовж стародавніх будівель, сувенірних крамниць, кафе і ресторанів. Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.

 • Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту (13 € / 10 € + вх. Квиток).12 поверхів, 270 метрів в довжину, 245 метрів в ширину, 48 метрів над поверхнею землі і 15 метрів під землею. Не часто можна зустріти будівлю, що перевищує по розміром Палац Парламенту в Бухаресті. Коли румунський диктатор Ніколає Чаушеску розпорядився побудувати це неймовірно розкішна будівля, ціною за нього виявилася велика частина історичного Бухареста. Цілий квартал зі стадіоном, церквами, монастирями і синагогами був стертий з лиця землі, щоб звільнити місце під нове будівництво.Сьогодні в будівлі засідає румунський парламент, але навіть він не може зайняти будівлю повністю. Тому палац також використовується і в інших цілях, зокрема, тут регулярно проводять конференції. У західному крилі будівлі знаходиться Національний музей сучасного мистецтва.

Ви готові? Нас запрошує Болгарія! Переїзд в Золоті Піски (р-н Чайки). Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

4 - 6.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчик - Стамбул - Шумен - Мадара

 Сніданок.

У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):

 • «Болгарське село» (38 € / 33 €). Болгарське село - місце, де гостинно зустрінуть в одному із сільських будинків типовими стравами місцевої кухні та вином. Ознайомлення з побутом і традиціями болгарського народу, відвідання фруктових садів, де можна наповнити кошик свіжими фруктами, зірваними прямо з дерева.Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро. А тих хто не любить сумувати чекають запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі.
 • «Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик» (23/13 € + вх.Квиток).У цьому невеличкому містечку закінчуються всі хвилювання, проблеми та стреси, тому що тут можна тільки насолоджуватись життям, коханням, романтикою та краєвидами. Все інше – суєта.Однією з особливостей цього курорту є те, що всі будівлі в місті розташовані у вигляді амфітеатру. Можливо, саме це, а також унікальна природа місцевості колись полонили своєю красою румунську королеву Марію, і вона забажала, щоб тут побудували її літню резиденцію.Під час екскурсії по Ботанічному саду нас чекає невелика винна дегустація. Вільний час.
 • Невеликий переїзд - і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа (8 € / 6 €). Приміщення монастиря видовбані на двох ярусах у вапняковій скелі висотою майже 40 метрів. На першому ярусі розташовані: монастирський храм, чернечі келії, кухня, трапезна, церква для відспівування, склеп та господарські приміщення. Другий ярус скельного монастиря являє собою природну скельну нішу, в східному кінці якої знаходиться монастирська каплиця.Звідси, з другого поверху відкривається чудовий вид на морське узбережжя. Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства це місце стане для вас чимось особливим і таємничим.
 • Далі наш шлях веде на мис Каліакра (6 € / 3 €), один з найбільш мальовничих куточків. Тут відкривається приголомшлива панорама на морське узбережжя та можна сповна насолодитися красою дивовижних краєвидів Болгарії.
 • «Морські пригоди» (38 € / 18 €). З готелю ми поїдемо на джипах через хвойний ліс. Де ми зможемо перевірити свої здібності у стрільбі та оцінити свої сили. Далі ми проїдемо по пересіченій місцевості до порту в місті Балчик. Піднімаємо вітрила, нас чекає морська прогулянка, а закінчується вечір вечерею з необмеженою кількістю спиртних напоїв і чудовою музикою.
 • «Турецький діамант - Стамбул» (60 € / 38 €). Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул. Він поєднує в собі функції торгово-промислового і культурного центру. Стамбул цікавий і своїм розташуванням. Він розкинувся відразу на двох берегах протоки Босфор, що розділило його на дві частини. Одна належить Азії, а друга — Європі.Всього за кілька годин ми побачимо: Блакитну Мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площа Султана Ахмеда. Стамбул центр шопінгу він славиться безліччю магазинів, торгових центрів і базарів. Під час оглядової екскурсії у нас буде прекрасна можливість прикупити не тільки сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі - відвідування шкіряного торгового центру). Також в цей день є можливість відвідати екскурсії:
 • Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30 € / 18 €). Босфор і Стамбул невіддільні. Поєднуючи собою Чорне та Мармурове море, ця протока є частиною кордону, що розділяє собою Азію і Європу. Рух суден по ньому не припиняється ні вдень, ні вночі.
 • Палац Топкапи (16 € / 8 € + вх. Квиток) - одна з найвідоміших визначних пам'яток Стамбула.Він займає один з семи пагорбів, на яких розташований Стамбул. По периметру територія палацу обнесена товстими стінами з масивними вежами. Весь комплекс розділений на чотири двори з окремими будівлями.Тут же знаходяться кімнати палацового лікаря і будівля для обрізань, а також три особняка — Софа, Багдад і Реван.
 • Айя-Софія і Цистерна Базиліка (18 € / 10 € + вх. Квиток). Собор Святої Софії — чудовий пам’ятник архітектури, який втілив у собі вплив християнської і мусульманської релігії, зберіг у собі елементи давнього зодчества. Зараз є музеєм і об’єктом проведення реставраційних робіт. Інтер'єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистими камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі.Цистерна Базиліка — сучасниця собору Святої Софії. Закладена, також імператором Юстиніаном, Цистерна являє собою велике приміщення, обладнане 336 колонами і розташоване під землею.Загальна площа приміщення становить приблизно 2,5 акри і вміщало раніше до 21 000 000 галонів прісної води. Для проходу туристів передбачені дерев’яні настили. Будь-який туристичний путівник порадить, при огляді, звернути увагу на пару колон, основу яких виконані у вигляді голови, належить Медузі Горгону з античних міфів.
 • «Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (18 € / 10 €). Звичайно ж тюрбе Сулеймана розкішніше і величне, всередині нього знаходиться сім поховань, в трьох з яких покояться падишахи - крім Сулеймана Пишного тут також поховані Ахмед II і Сулейман II. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою.Мечеть Сулейманіє по праву вважається однією з найкрасивіших мечетей Стамбула і входить в список найбільш відвідуваних визначних пам'яток міста. Тут відмінно переплелися воєдино архітектурна краса і історія.
 • Нас запрошує парк мініатюрки (13 € / 10 € + вх.Квиток).Мініатюрки - це парк мініатюр в Стамбулі під відкритим небом. Як за кілька годин побачити основні визначні пам'ятки Туреччини, подихати свіжим повітрям, смачно пообідати, зробити віртуальний політ на вертольоті над Стамбулом і поганяти на картингу?Мініатюрки допоможе вам в цьому. Крім пам'ятників архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками та лабіринтом. Але і це ще не все - Вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.
 • TurkuaZoo (Морський Акваріум) (10 € / 8 € + вх.Квиток).Весело і з цікавістю можна провести час, відвідавши акваріум Turkuazoo. Це турецька казка не тільки для юних відвідувачів, але і для дорослих людей. Поринуть в підводний світ, на якусь мить стати його часткою і при цьому отримати масу неповторних емоцій. Океанаріум в Стамбулі є одним з найбільших в усьому світі. Його площа становить близько 8 000 м2. У 29 водних резервуарах міститься 5 мільйонів літрів води. Спостерігати за мешканцями підводного світу можна дуже довго. Після екскурсії по морському акваріуму - вільний час в торговому центрі ForumIstanbul, Ikea.
 • Сьогодні нас чекає незабутнє 5-D подорож SkyrideIstanbul (28 € / 11 € + вх. Квиток), під час якого ми зможемо відчути себе в кабіні вертольота, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Вежу .Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів , а також у нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи - İstanbulSapphire. Крім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об'єктів. Чого тільки варта оглядовий майданчик на висоті 236 метрів.
 • Шумен - Мадара - Вбиті камені (30 € / 16 € + вх. Квиток). Першою зупинкою в нашій подорожі буде чудове старовинне місто, одне з найважливіших центрів болгарського Середньовіччя - Шумен. Нас чекає цікава оглядова екскурсія по місту, а також відвідини місцевого музею конярства "Кабююк". Верхова їзда, прогулянка на возах і презентація елітних верхових коней стануть прекрасним доповненням до екскурсії по місту. Шумен також славиться національним історичним заповідником Мадара,по імені величної многометровой скелі. Її товща пронизана безліччю печер, які зберегли матеріальні свідоцтва різних епох.Там знаходиться 25-метровий рельєф Мадарського вершника.
 • У 18 км від Варни знаходиться дуже цікаве місце: "побитий кам'ні", що часто перекладають як "Вбиті камені". Інша назва - "Кам'яний ліс". Кам'яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливої ​​чарівності. Дуже цікава група каменів, що виглядають як скам'янілі тварини або замерзлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів і будуть цікаві всім відвідувачам цього магічного місця.
 • Усім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію музей «Стара Варна» (10 € / 8 € + вх. Квиток) - нас чекає відвідування одного з кращих етнографічних музеїв в Болгарії. Ми подивимося старі фотографії міста, познайомимося з історією виноробства на території Болгарії, а потім спустимося в винний льох і отримаємо задоволення смаком витриманого болгарського вина. Тут можна знайти не тільки всім відомі сорти, на кшталт Мускату, Мерло, Каберне, а й вина, які зараз вже не виробляють.

Ночівля в готелі.

     День 7.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Несебр

 Сніданок. Сьогодні нас чекає відвідування одного з найдавніших міст Болгарії - «Казкового Несебра» (18 € / 13 €). Старовинні будиночки, середньовічні церковки і дерев'яні будівлі надають містечку неабиякої чарівностів дійсності по колоритним лабіринтах середньовічних вуличок можна гуляти годинами. Слов'янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.

 • Нас чекає незабутня Морська прогулянка (10 € / 8 €) на кораблику, з борту якого Несебр зачаровує своєю красою та загадковістю. А майстер своє справи і просто закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням присвятить нас в найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя.
 • Всіх бажаючих запрошуємо на Дегустацію чорноморських вин (16 € / 13 €). У нас буде можливість відчути аромат вишуканого вина та доторкнутися до таїнства народження цього напою. А щоб смак відчувався більш насиченіше потрібно повільніше смакувати, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь.

Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Орієнтовний час повернення з екскурсії в Варну - 18:00. Вільний час. Виїзд в Україну. Нічний переїзд по території Болгарії і Румунії.

День 8.

Чернівці - Тернопіль - Львів

 Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) до Чернівців - 10:00, в Тернопіль - 13.00, до Львова - 16:00. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на Львівський залізниці вокзал.

До нових зустрічей!

Ціна: від 138 євро

Июнь

2017

Июль

2017

Август

2017

Сентябрь

2017

11

16:00

25

16:00

9

14:30

30

16:30

13

17:30

24                   

16:00

3

19:30

17

14:30

Описание

 • Длительность: 8 днів
 • Направление: Болгария
 • Число: Воскресенье, 30 июля 2017
Стоимость: $ 138.00

Похожие туры

Горящие автобусные туры по Европе

Сангейт Тур Незабываемые впечатления, посещение сразу нескольких стран и при этом экономия финансов всегда были мечтой для Вас? Воплотить ее могут наши заманчивые предложения. Горящие автобусные туры по Европе «Сангейт Тур» - это потрясающая возможность открыть перед собой возможности для путешествий в интересные и чарующие города. Вы сможете по самой разумной стоимости насладиться достопримечательностями Европы. Наши менеджеры подберут самый оптимальный популярный тур. Обращайтесь!

Автобусные туры по Европе со Львова приобретают большую популярность среди заядлых путешественников. Такой вид отдыха подходит для любознательных людей. Наши специалисты организовывают поездку с учетом Ваших интересов. Отдых будет наполнен интересными событиями, историческими, культурными и археологическими достопримечательностями. Экскурсионная и культурная программа продуманы очень тщательно - Вы вдоволь узнаете о странах, в которых побываете.

Автобусный тур - это гармония ярких эмоций и воспоминаний. Формируя автобусные туры по Европе со Львова мы учли все нюансы, многие из них зависят от времени года и суток. Каждый сезон, будто осень или зима, отличается друг от друга, преподнося много нового и интересного. Кого-то привлекает шопинг со скидками, других – художественные выставки, некоторых – история развития архитектуры. Мы готовы ответить на вкусы и предпочтения каждого своего клиента.

Автобусные туры из Львова

Надежные профессионалы компании «Сангейт Тур» работают в отрасли развлечений и отдыха. Автобусные туры из Львова, организованные талантливыми специалистами станут для каждого заманчивыми путешествиями. Вас ждут поездки на комфортабельном автобусе европейского класса, увлекательные проверенные маршруты, позволяющие вдохновиться неповторимым колоритом каждой страны.

Наша туристическая компания успешно работает в туристической сфере много лет. За это время мы получили многочисленные награды, а самая главная для нас – только положительные клиентские отзывы. Автобусные туры по Европе из Львова отличаются непревзойденными изюминками и особенностями.

Вам интересны автобусные туры в Европу из Львова? В данной области мы являемся несомненными лидерами. Поэтому, испытайте наш сервис, и убедитесь самостоятельно, что имеете дело с настоящими специалистами! Наши услуги всегда продуманные, интересные и увлекательные! Откройте сказочный мир комфортабельных, колоритных и впечатляющих путешествий вместе с «Сангейт Тур»!