Автобусные туры

Туры на автобусе

Балтійский вікенд

Балтійський вікенд

Рига, Стокгольм + Таллін

                         Львів - Люблін - Рига-Стокгольм-Юрмала- Таллин -Львів

 

День 1.

Львів - Люблін

06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.

Екскурсія гарним містом Люблін. Люблін має своє серце – це Старе Місто з його багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, давніми архітектурними пам'ятками: Краківська брама, Домініканський монастир, Кафедральний собор з ризницею та скарбницею, Старий театр, який є одним з найвідоміших в Європі.

Ночівля в Литві.

День 2.

Рига

Сніданок. Переїзд в Ригу.

Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига – перлина всієї Прибалтики, затишна, історична і найбільше в країнах Балтії. Місто, що надихає творців створювати шедеври. Центр розваг, відпочинку та модного шопінгу. Рига – це смачна кава, тістечка, неординарні кафе з чудовим джазом. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про розповідь будинків та вулиць старого міста, познайомимося з архітектурою середньовічних пам’яток. За бажанням дегустація Ризького бальзаму (оплата по меню).

Автобусна екскурсія по Ризі «Душевна Рига»(18€/13€). Найдушевніше може бути тільки столиці Латвії. Рига, як місто існує більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок – найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків, Еспланада і Верманський сад.

Можливість відвідування центру відпочинку LIDO. Колоритний, традиційний стиль. Комплекс має свій млин, ставки, пивоварню, невеликий дитячий розважальний парк. LidoAtputasCentrs – цілий комплекс з бістро, кафе та затишним і гостинним ресторанчиком. Центр парку – сувеніри, будиночки, різні атракції для будь якого віку. У підвальних приміщеннях варять відоме латвійське пиво.

Відплиття в Стокгольм на поромі. Ночівля на поромі.

День 3.

Стокгольм

Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття до Стокгольму.

Стокгольм – столиця Швеції, живописна краса північного краю.Найбільше місто в Скандинавії. Хотіли казку, вона знаходиться саме тут! Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан – серце Стокгольма». З першого подиху місто огортає особливою магією давньої Середньовічної історії. Крокуючи серпантиновими вуличками поринаєш в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:

Автобусна екскурсія з фото на пам'ять «Місто на воді - Стокгольм» (26€/18€). Королівський палац, набережна озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється багатий вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.

«Стокгольмська Ратуша» (13€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого і видатного Нобелівського банкету.

«Таємний Фрегат Vasa» (21€ + вхідний квиток). Тут ми зможемо наживо побачити єдиний у світі корабель 17-го століття, що зберігся до наших днів. Він мав показати відважність та гордість королівського флоту. Саме про це наша непрочитана історія.

«Королівський Стокгольм»(21€+вх.квиток). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи – офіційна робоча резиденція короля Швеції Карла XVI Густава.

Відплиття порома зі Стокгольма в Ригу. Ночівля на поромі.

День 4.

Юрмала - Рига - Таллінн

Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття в Ригу. Вільний час. Для всіх бажаючих:

«Місто музикантів і квітів –Рюлмала»(23€/18€). Історія популярного міста – курорту розпочалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з особливою атмосферою для всіх хто сюди потрапляє. Архітектура з дерева Юрмали – згадка про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по відомим місцям в місті: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі. Повернення в Ригу.

Вільний час для модного шопінгу. У столиці Латвії щорічно проводяться традиційні розпродажі, під назвою pārdošana. Знижки – це справа звична, так що шопінг в Ризі пропонує привабливі пропозиції і мега розпродажі. Що душа забажає!

Або поїздка в Таллінн Нас чекає екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн»(38€/30€). Таллінн перехоплює дух   своїм гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто – відкриває реальність середньовіччя, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна зберіглося дуже не погано і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто має дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто – місто – лицар Повернення в Ригу. Виїзд в Україну.

День 5.

Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 13:00 (залежить від проходження кордону).

Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничному вокзал.

Екскурсія по Львову «Тільки у Львові ...". Прогуляємося рідними вуличками зробимо фото на пам'ять біля Церкви Святого Юра, відірвавшись від метушні сучасності поринемо спогади нашого минулого Старого Львова, зробимо пішохідну прогулянку по центру стародавнього граду!

Виїзди : 09.05, 17.05, 13.06, 20.06, 04.07, 18.07, 15.08, 22.08

Ціна: від 66 євро

Описание

  • Длительность: 5 днів
  • Направление: Европа
  • Число: Вторник, 09 мая 2017
Стоимость: $ 66.00

Похожие туры

Горящие автобусные туры по Европе

Сангейт Тур Незабываемые впечатления, посещение сразу нескольких стран и при этом экономия финансов всегда были мечтой для Вас? Воплотить ее могут наши заманчивые предложения. Горящие автобусные туры по Европе «Сангейт Тур» - это потрясающая возможность открыть перед собой возможности для путешествий в интересные и чарующие города. Вы сможете по самой разумной стоимости насладиться достопримечательностями Европы. Наши менеджеры подберут самый оптимальный популярный тур. Обращайтесь!

Автобусные туры по Европе со Львова приобретают большую популярность среди заядлых путешественников. Такой вид отдыха подходит для любознательных людей. Наши специалисты организовывают поездку с учетом Ваших интересов. Отдых будет наполнен интересными событиями, историческими, культурными и археологическими достопримечательностями. Экскурсионная и культурная программа продуманы очень тщательно - Вы вдоволь узнаете о странах, в которых побываете.

Автобусный тур - это гармония ярких эмоций и воспоминаний. Формируя автобусные туры по Европе со Львова мы учли все нюансы, многие из них зависят от времени года и суток. Каждый сезон, будто осень или зима, отличается друг от друга, преподнося много нового и интересного. Кого-то привлекает шопинг со скидками, других – художественные выставки, некоторых – история развития архитектуры. Мы готовы ответить на вкусы и предпочтения каждого своего клиента.

Автобусные туры из Львова

Надежные профессионалы компании «Сангейт Тур» работают в отрасли развлечений и отдыха. Автобусные туры из Львова, организованные талантливыми специалистами станут для каждого заманчивыми путешествиями. Вас ждут поездки на комфортабельном автобусе европейского класса, увлекательные проверенные маршруты, позволяющие вдохновиться неповторимым колоритом каждой страны.

Наша туристическая компания успешно работает в туристической сфере много лет. За это время мы получили многочисленные награды, а самая главная для нас – только положительные клиентские отзывы. Автобусные туры по Европе из Львова отличаются непревзойденными изюминками и особенностями.

Вам интересны автобусные туры в Европу из Львова? В данной области мы являемся несомненными лидерами. Поэтому, испытайте наш сервис, и убедитесь самостоятельно, что имеете дело с настоящими специалистами! Наши услуги всегда продуманные, интересные и увлекательные! Откройте сказочный мир комфортабельных, колоритных и впечатляющих путешествий вместе с «Сангейт Тур»!