Автобусные туры

Туры на автобусе

Мої найкращі друзі

День 1.

Львів - Вроцлав - Легница

06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «Залізничний вокзал - Термінал-А».

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.

При наявності часу пропонуємо: Пройтися по відомій колисці Польщі - "Священна квітка Європи - Вроцлав" (18€/13€). Місто в Польщі, яке багато поколінь зачаровує своєю архітектурою та оксамитовим кольором природи. Старе Місто є одним із найбільших міст в Польщі, а площа Вроцлавського ринку займає друге за величиною міста, після Краківського. Ночівля на території Польщі.

День 2.

Берлін

Сніданок. Переїзд в Німеччину.

Могутня держава Німеччина ... Чули про її процвітання та занепад. Але це не вбило її, а навпаки зробило сильнішою. Шлях країни проходить через сонні середньовічних міст та повз величні барокові палаци і фантастичні замки.

Екскурсія "Велич могутнього Берліну". Берлін – друга найбільша столиця в ЄС після Лондону. Може здатися, що ми знаходимося між минулим і майбутнім. Подорож розпочинається з розкішних вулиць і проспектів. Плавно переходить в сучасну реальність сьогодення. Отже, перед нами відкриється нова сторінка Німеччини. Вільний час.

«Зачарований Берлін» (23€/18€). Перед нами відчиняться нові ворота краси та сучасності.Площа Берліна - ПотсдамерПлатц, пройдемося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, відкриємо для себе наступну сторінку минулого…

«Пива багато не буває» (30€ /21 €). Для любителів пива розкриється вся правда про пивоваріння та процес виготовлення, довідаєтеся, що таке «метр пива» і покуштуєте! Ночівля в Нідерландах.

День 3.

Амстердам - Волендам - ЗаансеСханс

Сніданок.

Сьогодні для нас відкриється місто про, яке не можливо описати в казках та на сторінках самих гламурних журналах. Це Амстердам! Привітні голландці, палітра Ван Гога, поля тюльпанів, величні млини над водою. Амстердам не такий, як всі. Екскурсія “Місто -мрія Амстердам”. Це місто зачаровує жителів та гостей! Розваги, традиції, природа. Можемо відшукати саме в цьому неординарному місті. Дорога проходить крізь лабіринтами вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових, милих магазинчиків… Амстердам вартий того, щоб відвідати його за все своє життя, хоча б один раз… назавжди зберегти в пам’яті. Вільний час.

Для бажаючих:

Прогулянка каналами Амстердаму на кораблику для гостей (16€). Залишайте за бортом гам, шум, метушню і пливемо безкінечними каналами Амстердаму.

Екскурсія “Тиха Голландія”(38€/30€). ЗаансеСханс – музей музей під відкритим небом, справжнє голландське селище. Млини, повз, які несе свої води річка Заан, тут кожен куточок в будинку, дихає народним духом голландських промислів. Середньовічне знайомство відкриє для нас невеличке рибальське поселення–Волендам. Незабутнє поєднання історії і місцевих пейзажів. Перед нами відкриються діжки, щоб скуштувати найсвіжіший малосольний оселедець і найсмачніший копчений вугор, приготовлений за старовинним – рецептом. Ночівля на території Нідерландів.

Нічліг в Нідерландах.

День 4.

Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф

Сніданок. Вільний час в Амстердамі.

В період з 23.03 по 21.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Кекенхоф (28€+вх.квиток) – користується великою популярністю в Нідерландах! В повітрі стоїть завжди аромат весни, що милує око різнобарв’ям голландських квітів відомих на весь світ! Запрошуємо вас на Койкенкоф – це урочисте свято!

"Великі і маленькі міста"(38€/30€). Сьогодні відвідаємо старовинне містечко Дельфт. Місто, де народився і творив художник Ян Вермер. Для охочих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його відомим вантовим мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу - 18 €). Невеличкий переїзд і ми в Гаазі. Гаага– особливе місто, королівська столиця Нідерландів, місто –резиденція принцеси Беатрікс. А поряд найпривабливіший морський курорт Північної Европи – Схевіненген. Це місто має дві різних риси характеру. Перша – це поєднання традиційного голландського селища. Друга риса – модний курорт. Ночівля в Нідерландах.

День 6.

Париж

Сніданок. Виселення з готелю. Для бажаючих екскурсії і додаткові програми:

“Легендарний Монмартр”(18€/13€). Відомий у всьому світі пагорб Парижа, увінчаний короною – Секер Кер. Тут народилисягенії і творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра безупинно вирує… ПлощаТертр з сотнями мольбертів привітно зустрічає всіх гостей міста. Ми можемо придбати і забрати на згадку з собою маленький шматочок Парижа, написаний на полотні. Немає місця більш чарівного і хвилюючого.

"Енциклопедія віків - Лувр" (26€ + вх.квиток).Мистецтво – світ геніїв, що подарували людству розуміння справжнього шедевру. Лувр – художній музей, що займає світове значення в культурі людства! Кожний може милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля.

Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ....

"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Подорож, яка залишиться в пам’яті розпочнеться Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. На кінець прогуляємося по площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!!

Або «Діснейленд» (трансфер 23€ + вх. Квиток)).Діснейленд – королівство для кожного хто вірить в те, що казка стає реальністю, хоча б на день! Солодощі, атракціони, різноманітні ігри та безліч яскравих емоцій знайдете саме тут!Виїзд з Парижу. Ночівля в Німеччині.

День 7.

Гайдельберг

Сніданок.

Німеччина... Шлях в'ється між горбистими луками і виноградниками Франконії, що пролягає вздовж річок і озер і по вкритими лісами підніжжями Альп ... Незвичайне і старе місто Гайдельберг розташувалось на березі Неккара. Для бажаючих екскурсія(18€/13€). Славиться романтичними руїнами стародавньої фортеці і першим в Німеччині університетом, заснованим 1386 р Нас чекає Старе місто: його історичні провулки, площі і середньовічні церкви. Церква Святого Духа, Вежі – близнюки. Символ Хайдельберга і частина фортечних укріплень середньовічного міста. Не можна пройти повз – Маршталла, де стайня і сховище товарів, гармат і амуніції, що зберігся з XVI століття. Ночівля на території Польщі.

День 8.

Львів - Краків

Сніданок. Виселення з готелю. При швидкому проїзді по території Польщі і бажанні групи заїзд в Краків.

Екскурсія "Королівський шлях"(18€/13€). Краків завжди привітний до своїх гостей. Вражає своєю загадковістю та красою. Місто польських митців та творчих людей, що мають гарне почуття гумору. Ми можемо зрозуміти, що тут час йде поволі, а не летить, як скажений.З радістю можемо прогулятися від Барбакана по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, із задоволенням придбати бажані сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци.

Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).

До нових подорожей!

Ціна: від 266 євро

Виїзд : 10.06, 17.06, 01.07,09.07, 22.07, 04.08, 18.08, 03.09, 09.09

Описание

  • Длительность: 8 днів
  • Направление: Европа
  • Число: Суббота, 10 июня 2017
Стоимость: $ 226.00

Похожие туры

Горящие автобусные туры по Европе

Сангейт Тур Незабываемые впечатления, посещение сразу нескольких стран и при этом экономия финансов всегда были мечтой для Вас? Воплотить ее могут наши заманчивые предложения. Горящие автобусные туры по Европе «Сангейт Тур» - это потрясающая возможность открыть перед собой возможности для путешествий в интересные и чарующие города. Вы сможете по самой разумной стоимости насладиться достопримечательностями Европы. Наши менеджеры подберут самый оптимальный популярный тур. Обращайтесь!

Автобусные туры по Европе со Львова приобретают большую популярность среди заядлых путешественников. Такой вид отдыха подходит для любознательных людей. Наши специалисты организовывают поездку с учетом Ваших интересов. Отдых будет наполнен интересными событиями, историческими, культурными и археологическими достопримечательностями. Экскурсионная и культурная программа продуманы очень тщательно - Вы вдоволь узнаете о странах, в которых побываете.

Автобусный тур - это гармония ярких эмоций и воспоминаний. Формируя автобусные туры по Европе со Львова мы учли все нюансы, многие из них зависят от времени года и суток. Каждый сезон, будто осень или зима, отличается друг от друга, преподнося много нового и интересного. Кого-то привлекает шопинг со скидками, других – художественные выставки, некоторых – история развития архитектуры. Мы готовы ответить на вкусы и предпочтения каждого своего клиента.

Автобусные туры из Львова

Надежные профессионалы компании «Сангейт Тур» работают в отрасли развлечений и отдыха. Автобусные туры из Львова, организованные талантливыми специалистами станут для каждого заманчивыми путешествиями. Вас ждут поездки на комфортабельном автобусе европейского класса, увлекательные проверенные маршруты, позволяющие вдохновиться неповторимым колоритом каждой страны.

Наша туристическая компания успешно работает в туристической сфере много лет. За это время мы получили многочисленные награды, а самая главная для нас – только положительные клиентские отзывы. Автобусные туры по Европе из Львова отличаются непревзойденными изюминками и особенностями.

Вам интересны автобусные туры в Европу из Львова? В данной области мы являемся несомненными лидерами. Поэтому, испытайте наш сервис, и убедитесь самостоятельно, что имеете дело с настоящими специалистами! Наши услуги всегда продуманные, интересные и увлекательные! Откройте сказочный мир комфортабельных, колоритных и впечатляющих путешествий вместе с «Сангейт Тур»!