Автобусные туры

Туры на автобусе

Балтійські берега

Балтійські берега

Стокгольм, Таллінн + Рига!

Львів -Таллін- Стокгольм - Гельсінкі - Рига - Юрмала - Львів

Круїз на фешенебельному лайнері. Міні-місто, в яком узібрані лише заклади для відпочинку, релаксу і шопінгу.

Можливість відвідати столицю Фінляндії - Гельсінкі! Екскурсії по Стокгольму, Ризі і Таллінна в вартості туру + Екскурсія по Львову в подарунок!

День 1.

Львів

 08.30 Наша точка відправки Львівський залізничний вокзал, де на Вас чекає автобусна екскурсія по стародавньому місту лева- Львові. Ви зможете закарбувати на память фото, а також оцінити Львівські дороги на пішохідній прогулянці по центру стародавнього граду.11.00 Для туристів, НЕ бажаючих відвідувати екскурсію- збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Нічний переїзд до Естонії.

День 2.

Таллінн

Поснідавши (оплачується самостійно) ми прибуваємов Таллінн.

Пішохідна оглядова екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн». І ось ми в місті, що прогресивно рухається вперед але одночасно дуже трепетно відноситься до старовинного. Старе Місто є пам'яткою старовини ЮНЕСКО, і це не дивно тому що воно чарує вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто - місто-лицар. Вільний час. Для бажаючих:

Екскурсія «Більше про Талліні» (18Є / 10Є). Проїздом ми будемо спостерігати дерев'яну архітектуру Таллінна 19- початку 20-х століть, діловий район міста та квартал Ротерманн. А прогулятися ми зможемо по парку Кадріорг, де ми помилуємося чудовим бароковим палацом та побачимо діючу резиденцію Президента, а також відвідаємо знамените Співоче поле. А справжню красу та прекрасний вид на затоку ми побачимо зі сходів дворянської садиби та на власні очі побачимо місце, де знімався фільм «Собака Баскервілів». А також ми будемо спостерігати селище, де проходила вітрильна олімпійська регатта та зупинемося біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.

«Таємниці міської Ратуші» (18 € / 10 € + вхідний квиток). Талліннська ратуша – єдина збережена середньовічна ратуша в Північній Європі. Їй вже понад 600 років та знаходиться вона в самому серці Старого міста, за свою унікальність отримала нагороду Культурної спадщини Європейського Союзу. Ми дізнаємося за якими законами жили люди в старовинну та нам відкриється безліч таємниць, це варто Вашої уваги!

«Дегустація лікерів» (18 € / 10 € (без алкоголю)). Ми зможемо продегустувати знамениті естоньські лікери – Старий Таллінн, Півень на пеньку, Вежа Кіюта за смакуванням дізнаємося секрети їхнього приготування!

«Легенди Талліна» (18 € / 10 €). Якщо Ви приїхали за гострими выдчуттям, Ви маєте відвідати дану екскурсію. Так як Ви зможете побувати у будинках, де до сих пір показуються примари та послухати таллінські легенди та перекази.А як ми знаємо ,що в кожній легенді міститься частка правди!

Можна відвідати (оплата по меню) пивоварню Beer House, часниковий ресторан Balthasar, ресторани з середньовічною кухнею Peppersack, KuldseNotsuKörts. Ресторан "OldHansa". Відплиття в Стокгольм на паромі. Ночівля на паромі.

День 3.

Стокгольм

Після чудового сніданку на паромі ми прибуваємо в Стокгольм.

І ось ми в найбільшому місті Скандинавії та столиці Швеції – Стокгольмі, місто, що подарує нам справжню красу та казковість.Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «GamlaStan -серце Стокгольма». Блукаючи по Середньовічних вуличках, площах, які наділені певною магічність все більше занурюємося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, пам’ятників і скульптур. Вони наче відзеркалюють усі події, таємниці та загадки цього дивовижного міста! Вільний час. Для бажаючих запрошуємо на екскурсії:

Автобусна екскурсія з фото паузами «Місто на воді - Стокгольм» (26 € / 18 €). Любителі селфі Вам сюди, адже ми піднімемося на оглядовий майданчик ,звідки відкривається панорамний вид на місто. А також побачимо Королівський палац, набережну озера Мелером, буде змога зробити фото на тлі озера і Ратуші. Зможемо побачити будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, в цей день Ваша галерея буде заповнена чудовими фотознімками.

«Таємний Фрегат Vasa» (21 € + вх квиток). Він зміг би уособлювати гордість королівського флоту.Але... Про це Ви дізнаєтесь на даній екскурсії та побачите єдиний зберігшийся до наших днів корабель 17-го століття.

«Королівський Стокгольм» (21 € + вхідний квиток). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи-офіційна робоча резиденція короля Швеції Карла XVI Густава.

Відплиття порома зі Стокгольма в Таллінн. Ночівля на поромі.

       

День 4.

Гельсінкі - Рига

Після сніданку(оплачується додатково) на паромі ми прибуваємо в Талінн. А далі вільний час в Талліні. Або для бажаючих:

«Гельсінкі - коктейль Сходу і Заходу» (60 € / 48 €). Це місто, особливістю якого є те,що його вулиці і провулочки звиваються між затоками, а до віддалених частин міста слід пересуватися на паромах. Гельсінкі – це гучне місто, в якому проводяться фестивалі та свята круглий рік, а сприяє цьому море, присутність якого відчувається навіть взимку. У Вас буде можливість побачити нові будівлі, що втілили в собі всі найсміливіші архітектурні рішення, а також пам'ятники архітектури в стилях ампір і модерн.А також відчуєте себе дизайнерами відвідавши Квартал дизайну, де у Вас буде можливість пройтись по антикварним магазинам та придбати сувеніри. Повернення в Таллінн. Переїзд в Ригу. Ночівля.

День 5.

Юрмала - Рига

 Сніданок. Вільний час в Ризі.

Ну що ж ось ми і у найбільшому в країнах Балтії та найзатишніших міст Латвії– Ризі.Місто, де безліч стильних кафе, магазинів та центрів розваг. Місто, в якому Вас пригостять смачною кавою та вишуканим десертом, а також, в якому Ви зможете знайти свою музу.Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. За бажанням продегустуємо Ризький бальзам(оплата по меню).«Місто музикантів і квітів - Юрмала» (23 € / 18 €). Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з унікальною деревяною архітектурою,а починалося все з рибальских хатин, як розповідає історія. Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі. Повернення в Ригу.

Екскурсія «Душевна Рига» (18Є / 13Є). Тут ви почуєте найдушевніші розповіді про столицю Латвії, дізнаєтесь скільки йому років, почуєте унікальність даного містата багато іншого. Ви будете спостерігати по-всюди стиль модерну, який складається з прекрасних фасадів будинків. Відвідаємо найбільший у Європі критий ринок,Бульвари зі скверами-Еспланада і сад Верманського. Мости Риги і район Пардаугова. (За бажанням продегустуємо Ризький бальзам.(оплата по меню)

Вільний час для шопінгу. Вам пощастило ,адже у столиці Латвії щорічно проводяться традиційні розпродажі, під назвою pārdošana, де на Вас чекають шалені знижки. Можливість відвідування центру відпочинку LIDO. Оформлений в народному стилі комплекс має свій млин, ставки, пивоварню, невеликий дитячий розважальний парк. Lido Atputas Centrs – це цілий комплекс з бістро, кафе і затишним рестораном. У центрі парку - сувенірні лавки, будиночки, безліч атракціонів для дітей і дорослих. У підвалах варятьз намени телатвійське пиво.

Виїзд в Україну.

День 6.

Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 12:00 (залежить від проходження кордону).

Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничному вокзал.

Раді побачити Вас знову!

Ціна: від 96 євро

Виїзди:

Апрель

2017

Май

2017

Июнь

2017

Июль

2017

Август

2017

Сентябрь

2017

Октябрь

2017

Ноябрь

2017

Декабрь

2017

МП

30

*

7

22

11

4

*

23

*

1

*

22

4

1

22

29

СПО

7

СПО

5

12

НГ

28

Описание

  • Длительность: 6 днів
  • Направление: Европа
  • Число: Воскресенье, 30 апреля 2017
Стоимость: $ 96.00

Похожие туры

Горящие автобусные туры по Европе

Сангейт Тур Незабываемые впечатления, посещение сразу нескольких стран и при этом экономия финансов всегда были мечтой для Вас? Воплотить ее могут наши заманчивые предложения. Горящие автобусные туры по Европе «Сангейт Тур» - это потрясающая возможность открыть перед собой возможности для путешествий в интересные и чарующие города. Вы сможете по самой разумной стоимости насладиться достопримечательностями Европы. Наши менеджеры подберут самый оптимальный популярный тур. Обращайтесь!

Автобусные туры по Европе со Львова приобретают большую популярность среди заядлых путешественников. Такой вид отдыха подходит для любознательных людей. Наши специалисты организовывают поездку с учетом Ваших интересов. Отдых будет наполнен интересными событиями, историческими, культурными и археологическими достопримечательностями. Экскурсионная и культурная программа продуманы очень тщательно - Вы вдоволь узнаете о странах, в которых побываете.

Автобусный тур - это гармония ярких эмоций и воспоминаний. Формируя автобусные туры по Европе со Львова мы учли все нюансы, многие из них зависят от времени года и суток. Каждый сезон, будто осень или зима, отличается друг от друга, преподнося много нового и интересного. Кого-то привлекает шопинг со скидками, других – художественные выставки, некоторых – история развития архитектуры. Мы готовы ответить на вкусы и предпочтения каждого своего клиента.

Автобусные туры из Львова

Надежные профессионалы компании «Сангейт Тур» работают в отрасли развлечений и отдыха. Автобусные туры из Львова, организованные талантливыми специалистами станут для каждого заманчивыми путешествиями. Вас ждут поездки на комфортабельном автобусе европейского класса, увлекательные проверенные маршруты, позволяющие вдохновиться неповторимым колоритом каждой страны.

Наша туристическая компания успешно работает в туристической сфере много лет. За это время мы получили многочисленные награды, а самая главная для нас – только положительные клиентские отзывы. Автобусные туры по Европе из Львова отличаются непревзойденными изюминками и особенностями.

Вам интересны автобусные туры в Европу из Львова? В данной области мы являемся несомненными лидерами. Поэтому, испытайте наш сервис, и убедитесь самостоятельно, что имеете дело с настоящими специалистами! Наши услуги всегда продуманные, интересные и увлекательные! Откройте сказочный мир комфортабельных, колоритных и впечатляющих путешествий вместе с «Сангейт Тур»!