Кіпр

Про країну:
Дивовижний острів Кіпр приваблює мільйони туристів з різних країн світу своїм блакитним морем, піщаними пляжами, в поєднанні з горами, виноградниками, банановими і оливковими гаями. Омивається Середземним морем. Основними мовами Кіпру є грецька і турецька, а також широко використовують англійську. Офіційна валюта – кіпрський фунт, але всюди приймають до оплати євро.
Сезонність відпочинку:
На Кіпрі сприятливий клімат для відпочинку цілий рік. Тут дуже м’яка зима, рання весна, спекотне літо, а вся осінь – оксамитовий сезон. Найвищий сезон тут починається в травні і триває до жовтня. Температура повітря прогрівається до 33 градусів, а море до +27. Навіть взимку температура моря не опускається нижче +19 градусів, а повітря нижче +16 градусів. Уже в січні тут починають цвісти перші
орхідеї.
Національна кухня:
На Кіпрі дуже популярні набори закусок з різних гарячих і холодних маленьких страв, звані Мезе. Спробуйте маленькі шашлички – сувлаки, які здивують навіть справжніх гурманів. Ще однією місцевою м’ясною стравою є Клефтико. У закритому глиняному посуді запікається м’ясо кози або ягняти з різними травами. Національна гордість – найстаріше в світі десертне вино, яке виробляють тільки на Кіпрі – «Коммандарія».

Інші Країни

Підберемо найкращі тури для Вас!

Довірте це професіоналам!