Італія

Про країну:
Унікальна країна Італія є однією з найкрасивіших, найцікавіших і колоритних країн в світі. Омивається адріатичним морем на сході, на заході – Тірренським, на північному заході Лигурійским і на півдні Іонічним. Офіційна мова – італійська, а англійську розуміють практично у всіх туристичних сферах. Офіційна валюта – євро.
Сезонність відпочинку:
Пляжний сезон триває з середини травня до кінця вересня. Якщо Ви плануєте свій відпочинок в серпні, то віддайте перевагу північним регіонам, оскільки тут не буде виснажливої спеки. Виділяють і сезон розпродажів: влітку починається з початку липня і до кінця серпня, а взимку з початку січня по кінець лютого. Гірськолижний сезон починається з грудня і до кінця лютого.

Національна кухня:В якості головного блюда спробуйте різотто – страва з рису. Майже всі італійські страви включають пармезан, масло і цибулю. З перших страв скуштуйте мінестроне, овочевий суп з бобами і рибний суп. З м’ясних страв біфштекс по-флорентінськи, нарізка з сирої яловичої вирізки (роблять ще з тунця, восьминога) – карпачо. Поширена страва, що подається на закуску, – Антипасти. З десертів найбільш знаменитим є тірамісу.

Інші Країни

Підберемо найкращі тури для Вас!

Довірте це професіоналам!