Автобусні тури по Європі – подорож по-спартанськи!

Дійсно спартанськими можна назвати автобусні тури по Європі. І такі тури далеко не для всіх! Але людину, яка прагне до нових вражень, емоцій і відчуттів це не зупинить! Тим не менше, потрібно бути готовим до того, що довгий час ви проведете в сидячому положенні. А також, до можливих недоліків даних турів можна віднести недосипання, адже нічні переїзди ніхто не відміняв, якщо проблема зі сном вас надто бентежить, тоді можна обрати тури без нічних переїздів. Їжа всухом’ятку теж вічний супутник туриста, який обрав такий вид транспорту. Візьміть до уваги довгі піші переходи та екскурсії. Якщо нічого з перерахованого вище вас не лякає, тоді варто збиратися в подорож! Плюсів у автобусних турів по Європі все ж предостатньо!

З недавніх пір зона Шенгену відкрила для нас нові можливості, тому і автобусні тури по Європі стали більш насиченими та популярними серед наших туристів, адже в одному турі можна побачити і вивчити відразу кілька країн. Сучасні автобуси обладнані з максимальним комфортом для туристів, так що дуже хвилюватися з цього приводу не варто. Всі маршрути автобусних турів по Європі сплановані так, що зупинки в готелях все-таки неминучі, не кажучи вже про кафе, піцерії, їдальні, щоб спробувати страви національної кухні, познайомитися з місцевим колоритом, і звичайно ж посмакувати гаряченьким після тривалого переїзду.

Величезну роль під час екскурсійного туру відіграє гід – ваш масовик-витівник на кілька днів подорожі. Як правило, це професіонал, який добре знається на своїй справі, володіє кількома мовами, здатний організувати і подружити розрізнений спочатку колектив. Він також зможе відповісти на всі ваші запитання, дасть пораду де краще потрапезувати, провести фотосесію або купити сувеніри.

Перш ніж вирушити в автобусний тур по Європі, варто ознайомитися з обраним маршрутом докладніше. Визначитися, які екскурсії чи визначні місця ви би хотіли відвідати. Автобусні тури можна умовно поділити на три категорії:
-популярні автобусні тури, які проводяться не вперше, що користуються особливим попитом – це зазвичай тури по столицям Європи. У них передбачено відвідування головних і визначних міст з оглядом популярних пам’яток і зупинками в недорогих готелях.
-тури, які включають в себе послуги та маршрути, що відносяться до першої категорії, але з відпочинком на морі протягом декількох днів. Якщо ви хочете відпочити на морі за кордоном, але ви не любите подорожувати літаком, можливо цей варіант для вас. Зазвичай такі тури припускають відпочинок на морських берегах Франції, Греції, Італії.
-ексклюзивно-індивідуальні тури. В основному їх замовляють туристи, які вже були в класичних поїздках, а тепер хотіли б зануритися в колорит і національні традиції відвідуваних країн, побачити глибинки, спробувати місцеву гастрономію.

Кожну мрію можна здійснити і допоможуть вам у цьому автобусні тури до Європи!

Leave a reply

5 × 3 =

Підберемо найкращі тури для Вас!

Довірте це професіоналам!